Вигідні умови евакуації машин в будь-який час

Вигідні умови евакуації машин в будь-який час

Новачкам і водіям зі стажем знайома ситуація. У самий невідповідний момент машина виходить з ладу. Здавалося б, під рукою є інструменти, але часу лізти під капот немає. Крім цього, не всі поломки легко усунути на шляху прямування. Проблеми виникають навіть у найобережніших водіїв. Завжди є ризик пошкодити машину в ДТП. У подібній ситуації вона не здатна самостійно покинути місце подій. Єдине рішення – викликати евакуатор. Досить мати під рукою телефон евакуатора, щоб в будь-який час швидко доставити свого залізного коня в гараж.

Як залишити заявку

У ситуації, коли машина не рухається своїм ходом, не хочеться витрачати час на тривалі пошуки можливого рішення. Оптимальний варіант – зателефонувати за телефонним номером. Ще одна можливість отримати допомогу – зайти на офіційний сайт, наприклад, нашої компанії https://evakuator24.lviv.ua. Тут представлені актуальні розцінки на весь перелік послуг, що надаються. Не потрібно робити припущення, наскільки дорого буде доставити в гараж позашляховик або легковий автомобіль. Всі тарифи вказані. Клієнт платить тільки за обсяг фактично наданих послуг.

Дотримання деяких правил

Клієнт повинен підтвердити, що є власником машини. Для цього пред’являють документи на машину. До слова, якщо на ній немає номерних знаків, то виконавець має право відмовитися. Аналогічним чином він надійде якщо, наприклад, машина, нібито постраждала в ДТП, а довідки від ДАІ немає. Якщо з паперами все в порядку, то фахівець оцінить технічний стан автомобіля. Наступний крок – вибір оптимального варіанта навантаження і подальшого транспортування. Машину в будь-якому технічному стані вдасться швидко доставити в пункт призначення. Компанія надає послуги в режимі 24/7.