Термін служби автомобільних акумуляторів

Термін служби автомобільних акумуляторів 3 роки. Потім починаються збої в роботі приладу. Напруга слабшає і стає недостатнім для запуску стартера. Внаслідок чого мотор не заводиться. Велика частина автовласників, які користуються машинами 5 років в середньому стикаються з цими проблемами. Але швидше за тривалість терміну служби акумулятора – питання везіння. Продовжити терміни експлуатації АКБ можна тільки за умови дотримань основних правил безпеки:

  1. Чорний провід повинен бути підключений до мінуса, а червоний до плюса.
  2. Для початку слід приєднувати АКБ до зарядки, а після до електромережі.
  3. Пробки повинні бути відкручені. У разі їх відсутності необхідно дотримуватися порад по експлуатації необслуговуваних акумуляторів.
  4. Не слід займатися зарядкою акумулятора в квартирі і будинку. Робити це краще в нежитловому приміщенні.
  5. В процесі роботи не можна перебувати поблизу джерел вогню. Це може привести до вибуху.
  6. Працювати необхідно всередині добре провітрюється. Це вбереже від отруєння парами.
  7. Зарядка повинна відбуватися під контролем. Не слід залишати пристрій без нагляду.

Вибір зарядного пристрою

Евакуація з пошкодженим колесом

Для початку необхідно уточнити з якою напругою акумулятора доведеться працювати. Вона може бути різною – 6, 12, 24 і 48 Вольт. Відповідно до цього зарядка повинна бути здатна витримувати навантаження від напруги. Найчастіше автомобільні акумулятори мають напругу в середньому 12 Вольт. Сільськогосподарська техніка оснащена більш потужними акумуляторами. Менш потужні пристрої встановлені на старі радянські мотоцикли.

Наступним важливим параметром для пристрою зарядок можна назвати силу струму. Уточнити її можна, знаючи ємність акумулятора. Оптимальна сила напруги має значення 1 до 10, виходячи з граничної потужності пристрою. Відповідно при ємності в 60 А необхідно зарядити АКБ від 6 А.

Велика частина зарядок здатні працювати в автоматичному режимі. Такий варіант є оптимальним. Наприклад, при підключенні зарядки до акумулятора, користувач виставляє потужність напруги, потім воно подається автоматично відповідно до рівня зарядки АКБ. При повній зарядці акумулятор знижує подачу напруги до мінімуму. Завдяки цьому виключається ймовірність перезарядки.

Як дізнатися зарядився чи акумулятор?

Про те, що батарея посаджена говорить відсутність обертань стартера, але вона не може бути розряджена повністю. Відбувається зниження потужності роботи світлових приладів, але вони продовжують працювати. При повній розрядці акумулятора напруга не подається зовсім. Це більш складна ситуація. Вона виникає через те, що напруга використовувалося з іншими цілями. Наприклад, для роботи магнітоли і ін.

Не варто дивуватися, якщо рівень заряду батареї не перевищує 75%. Потрібен евакуатор? Дзвоніть 067-673-44-43