Особливості замовлення евакуатора: навіщо потрібен його телефон

Евакуатор – надійний помічник кожного автомобіліста, що зіткнувся зі складною ситуацією на дорозі. Викликати спецтехніку доцільно в разі поломки, ДТП, необхідності перевезення машини в точки А в точку Б примусовим способом. Досвідчені автовласники рекомендують занести номер надійної компанії в телефонну книгу.

Які бувають типи евакуаторів

Широкий вибір евакуаторів має в забезпеченні наша компанія. Існує всього шість основних видів спецтехніки даної категорії:

  • з лебідкою;
  • оснащений гідравлічним маніпулятором;
  • зі зсувними платформами;
  • що передбачає часткове навантаження;
  • з ламаною платформою;
  • звичайний (має пряму основу).

Машини з лебідкою «затягують» авто по аппарелям. Вони підходять для моделей масою до семи тонн з механічною КПП. Не можна використовувати їх при заблокованих колесах. Універсальними вважаються маніпулятори. У їх конструкції є платформа і кран, який може застосовуватися для навантаження і вилучення ТЗ з кюветів та інших важкодоступних місць.

Зсувні платформи істотно прискорюють завантаження. Вони підходять для машин з низькою посадкою. Пряма платформа присутня в конструкції дешевих евакуаторів. Її можна рекомендувати для автомобілів вагою не більше 3,5 тонн. Техніка з частковим навантаженням призначена для великовантажних транспортних засобів, в тому числі вантажівок і автобусів. Ламана платформа застосовується, якщо немає можливості заїзду машини – після отримання значних пошкоджень, при несправному двигуні.

Як викликати маніпулятор у Львові

Маючи під рукою телефон евакуатора , викликати службу можна в будь-який час доби. Неможливо передбачити ні місце, ні час виходу ТЗ з ладу. У більшості ситуацій розраховувати на допомогу «колег» годі й говорити. Деякі машини взагалі не можна брати на зчеплення з-за відсутності кріплень або високого ризику виникнення аварійної ситуації.

Бажано заздалегідь вивчити ринок, вибрати ту компанію, у якої є великий парк різної техніки, кілька точок її локації по місту. Це забезпечить можливість отримання оперативної допомоги. Окремим параметром вибору вважається вартість евакуації: потрібно дивитися на тарифи по місту і за межами столиці.

Замовляючи подачу техніки, необхідно надати диспетчеру максимально детальну інформацію про місцезнаходження, технічних параметрах автомобіля, ступеня його пошкоджень або типі поломок. Деякі служби надають додаткові послуги дрібного ремонту безпосередньо на місці події. Вони обходяться дешевше, в порівнянні з евакуацією. Незважаючи на активний розвиток технологій, не варто покладатися на інтернет. Не у всіх регіонах він доступний. Нестача коштів на балансі робить його використання неможливим. Краще зберегти номер телефону 067 673 44 43 в книжці мобільного та продублювати в блокноті або щоденнику