Евакуація закритих автомобілів

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Навіщо потрібен евакуатор? По-перше, задля безпечного перевезення транспорту, якщо його було пошкоджено. Ще він може знадобитися якщо машина застрягла в снігу, або автомобіль впав у водойму. У таких і подібних випадках, коли водій неспроможний самостійно керувати своїм автотранспортом, необхідно викликати евакуатор. Є ще одна обставина при якої машина евакуюється – це порушення правил паркування. У такому випадку, у присутності свідків, поліція має право скористатися послугою евакуаційної служби, для транспортування автомобіля на штрафмайданчик без відома власника. Коли та в яких саме випадках це можливо, роздивимось далі.
Евакуація закритих автомобілів
4 причини евакуації закритого автомобіля:

  1. Керування автотранспортом виконується без номерного знаку, або він знаходиться в не призначеному місці, або якщо ідентифікація номеру транспортного засобу ускладнюється за наявності забруднень безпосередньо на ньому, котрі не дозволяють побачити номер на відстані 20 метрів.
  2. Порушуються правила зупинки, або паркування, що внаслідок веде до перешкоди дорожнього руху або загрози безпеки руху.
  3. Застосування проблискових маячків, які встановлюються виключно на спеціальну транспортну техніку.
  4. Неналежне виконання ПДР, внаслідок чого відбулося пошкодження транспорту, вантажу, автомагістралей, вулиць, залізничних переїздів, придорожніх будівель чи іншого майна.

Безперечно перевага у раптовій евакуації надається транспорту оснащеному сигналізацією з хорошими показниками чутливості. У такому разі можливо власникові вчасно прийде сигнал на ключ, і проблему вдасться вирішити на місці. Але ж якщо машина евакуйована у разі відсутності водія, насамперед треба з’ясувати на якому штрафмайданчику вона знаходиться. Для цього достатньо зателефонувати 102, оператор надасть вичерпну інформацію щодо місця перебування автомобіля. Далі слід дізнатися з якої причини евакуювали автотранспорт. Важливо пам’ятати, що автівку можуть тримати на штраф майданчику не більше ніж на 3 дні з дати вилучення транспортного засобу. Наступним кроком буде написання заяви власником, перш сплативши усі витрати за транспортування та зберігання машини. Також треба пред’явити протокол про адміністративне порушення. Підсумовуючи все вище написане робимо висновок, що аби не позбавлятися свого транспорту, достатньо сумлінно виконувати всі правила дорожнього руху. І звичайно бути взаємоввічливими на дорозі.