Евакуація заблокованих машин

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Водій транспортного засобу ніколи не знає, яка ситуація чекає його на автошляхах. Можна потрапити у дорожньо-транспортну пригоду, або стати заручником непередбачуваної ситуації, коли від тебе абсолютно нічого не залежить. Як правило, це станеться у випадку, коли водій-нахаба блокує ваш транспортний засіб на автостоянці, біля будинку або в інших місцях.

Перш за все, вирішити таку проблему водій в змозі самостійно. Вам слід почекати деякий час. Шофер, який заблокував ваш транспортний засіб знаходиться неподалік, повернеться, відганяє машину й звільнить проїзд. Інший спосіб покарати нахабу – викликати працівників поліції, які не лише очистять проїзд, а й складають протокол на порушника та виписують штраф. Якщо водій не повернеться до машини, представники патрульної поліції, з допомоги евакуатора, доставлять транспортний засіб до штрафного майданчику.

У разі відсутності вказаних можливостей вирішення проблеми нагально радимо викликати евакуатор.
Евакуація заблокованих машин
Замовляючи послуги евакуатора, будьте готові надати вказану інформацію менеджеру фірми:

  • марку, модель, вагу, габарити та конструктивні особливості (при наявності) транспортного засобу;
  • де знаходиться машина;
  • охарактеризувати умови, при яких транспортний засіб було заблоковано;
  • зазначити, чи є можливість доступу до авто.

Дані допоможуть якомога точніше проінструктувати водіїв-спеціалістів, котрі виїздять вам на допомогу.

Як правило, у випадку коли машина заблокована іншим авто, спеціалісти не обирають простих методів евакуації. Це обумовлено складністю процесу та високою ймовірністю пошкоджень, не лише вашого транспортного засобу, а й сусідніх машин. Тому ціна на таку послугу вище.

Для безпечного процесу евакуації використовують кран гідроманіпулятор. Спеціальні ремені-фіксатори протягують через дно машини. Потім спеціалісти максимально дбайливо, з будь-якого положення, перемістять ваше авто на платформу евакуатора.

Не зважаючи на те, що порушуючи правила дорожнього руху водії створюють аварійні ситуації на автошляхах й блокують інші транспортні засоби, деякі з них поводять себе занадто зухвало.

Швидко вирішити таку проблему допоможе евакуатор.

Радимо вам довіряти своє авто лише перевіреним спеціалістам. Ми гарантуємо, що ціни на наші послуги демократичні, а сервіс на високому рівні.

Будьте уважними на дорогах та бережіть себе.