Евакуація з пошкодженим колесом

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

У світі не існує шоферів, які б не потрапляли в різного роду халепи на дорогах: дорожньо-транспортна пригода, пробите колесо, блокування кермового управління та інші пошкодження транспортного засобу можуть зіпсувати всі плани. В деяких випадках водій в змозі владнати проблему самотужки, а інколи, єдиний вихід з ситуації – викликати евакуатор.

Пошкодження коліс – найчастіший казус, з яким водій може зіткнутись на автошляхах, адже машина стає некерованою. В такому випадку, слід обов’язково зупинити машину в безпечному місці й, у разі можливості, полагодити колесо самостійно. Якщо зробити це неможливо, слід негайно звернутися до послуг евакуатора. Водії-спеціалісти нададуть вам кваліфіковану допомогу.
Евакуація з пошкодженим колесом
Менеджеру компанії, яка надає послуги евакуатора, обов’язково треба надати таку інформацію:

  1. Місце розташування авто.
  2. Марку та модель транспортного засобу.
  3. Ймовірну причину пошкодження колеса.
  4. Стороні причини (за наявністю), котрі заважатимуть процесу евакуації.

Для безпечного перевезення транспортного засобу з пошкодженими колесом, працівники служби використовують спеціальну техніку.

При ушкоджені колеса машини, для його евакуації використовують техніку з гідроманіпулятором. За допомогою крану, авто з будь-якого положення, обережно переміщують на платформу. Такий метод забезпечує стопроцентну збереженість транспортного засобу від ймовірних ушкоджень.

Досить часто, при евакуації машини з пробитими колесами, користуються методом часткового завантаження транспортного засобу на платформу евакуатора передньою чи задньою віссю. Для того, щоб здійснити такі маніпуляції, встановлюють лебідки.

Водії-спеціалісти перевезуть автомобіль з пошкодженим колесом й за допомогою евакуатора зі зсувною платформою. Під час таких маніпуляцій під пошкоджене колесо, за допомогою лебідки, підставляють пересувний візок, для подальшого транспортування машини. Таким методом евакуації, дуже часто, транспортують габаритні автомобілі й вантажівки.

Радимо не панікувати не дорозі. Скористайтеся послугами евакуатора. Висококваліфіковані шофери нашої фірми доставлять транспортний засіб, до місця призначення, без ушкоджень, Ціни на послуги евакуатора для машин з пошкодженим колесом вас приємно здивують.

Ми гарантуємо, що ви залишитесь задоволені обраним сервісом.