Евакуація розбитих автомобілів

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Часто на дорогах трапляються випадки, коли водій стикається з такими складними проблемами, вирішити які самостійно він не може. І причина тут не в тому, що ця людина нічого не знає про автомобілі. Просто доволі часто трапляються такі поломки, які усунути на місці неможливо.

Наприклад, вийшла з ладу коробка перемикання передач. В такому випадку самостійно доставити автомобіль до найближчої СТО просто неможливо. Тому найкращий вихід – це евакуація розбитих автомобілів. Компанія «Евакуатор Львів» надає послуги евакуатора для таких особливих випадків.

Як проходить евакуація

Сам процес евакуації несправної машини складається з декількох етапів:

  • своєчасне прибуття евакуатора;
  • завантаження несправного або пошкодженого транспортного засобу;
  • доставка до автосервісу чи місця стоянки.

Підготовка несправного авто до евакуації включає в себе проведення робіт, які дозволять завантажити машину на платформу евакуатора. Буває, що аварійний автомобіль слід евакуювати при частковому завантаженні на платформу. Перед тим, як вибрати спосіб завантаження, водій евакуатора повинен оцінити важкість пошкоджень, її транспортабельність та можливі способи евакуції розбитих автомобілів. Останні в такому випадку діляться на три типи:
Евакуація розбитих автомобілів

  1. транспортабельні;
  2. легкотранспортабельні;
  3. важкотранспортабельні.

До останнього типу належать авто, в яких є пошкодження ходової частини та рульового керування. Завантаження таких машин займає близько півгодини. Евакуюють їх виключно на платформі за допомогою повного завантаження з використанням крана та ременів чи сталевих тросів, які прикріплюють до коліс аварійного авто.

Легкотранспортабельні автомобілі можна буксирувати на м’якому чи жорсткому зчепленні. При цьому не варто забувати про правила дорожнього руху, особливо в тому випадку, коли несправності транспортного засобу не пов’язані з його ходовою чи рульовим керуванням. Автомобілі з автоматичною коробкою передач дозволено буксирувати на максимальну відстань у 20 кілометрів при максимальній швидкості 40 кілометрів на годину та нейтральній передачі.

Автомобілі, що перевернулися чи застрягли, слід евакуювати обережно. Це потрібно для того, щоб не створювати на дорозі аварійну ситуацію при евакуації розбитих автомобілів. В компанії «Евакуатор Львів» працюють виключно професійні водії, які гарантують безпеку та збереженість вашого авто.