Евакуація машин з несправним кермовим управлінням

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Водій транспортного засобу не завжди в змозі швидко реагувати на зміну дорожньої ситуації. Причини дуже різні: стомлюваність, неуважність, погані погодні умови. Досить часто трапляються випадки, коли важливі системи роботи машини миттєво перестають функціонувати. Чи не найскладнішим є випадок, коли перестає діяти система кермового управління автомобілем. Водій в такому випадку абсолютно безпомічний і єдиний вихід із ситуації – викликати евакуатор.

Провести евакуацію автомобілю с такою несправністю досить складно, адже зрушити з місця машину неможливо, а отже заїхати на платформу евакуатора самостійно вона не зможе. Тому для такого випадку необхідно залучати спеціальну техніку, яка є в нашому арсеналі.
Евакуація машин з несправним кермовим управлінням
Як правило, працівники евакуатору обирають:

  1. Спеціалізовану техніку з гідравлічним краном-маніпулятором.
  2. Евакуатор зі спеціальною платформою підйомно-зсувного типу.

Найбезпечнішим методом евакуації транспортного засобу в якого не працює кермове управління – евакуація за використанням крану гідроманіпулятора. За його допомогою авто максимально дбайливо й обережно можливо перемістити з будь-якого положення на платформу евакуатора. За таких умов авто не постраждає. Але не дивлячись на позитивні сторони методу, його мінусом є завелика ціна. Вона в рази більше ніж евакуація звичними методами. Але, якщо власник машини піклується про збереження транспортного засобу при транспортуванні, то вибір евакуатора з краном очевидний.

Альтернативою є метод евакуації, під час якого використовують спеціальні платформи підйомно-зсувного типу. До них належать лебідки, підкатні візки та висувні рейки. Машину встановлюють на візок, й лебідкою, по рейках затягують на платформу. При відсутності інших несправностей транспортного засобу, цей метод підходить на 100%.

Ситуація на дорозі, місце розташування та технічний стан машини являються головними критеріями у виборі методу евакуації й відповідної для цього техніки. На відміну від послуг крану-маніпулятора, евакуація авто за допомогою спеціальної платформи, візку та лебідки коштує дешевше. Але в такій ситуації не варто заощаджувати.

Надійність і ефективність процесу евакуації машини зі зламаною системою кермового управлінням та збереження вашого транспортного засобу – головні принципи діяльності нашої компанії.