Евакуація броньованих машин

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Часто в житті трапляються непередбачувані обставини, пов‘язані з транспортом. При цьому людина зазвичай безсила, та не може нічого змінити без допомоги автомайстра. Для того, щоб не бути перешкодою на дорозі, не спричиняти затори та ДТП, необхідно вчасно викликати евакуатор. Евакуація броньованих машин не стане проблемою для професіоналів, адже у нас є можливість перевезення авто вагою до 6 тон. А також ми повністю забезпечені технікою для надання наших послуг.

Коли може виникнути необхідність в наших послугах

Не варто сподіватись, що якщо ви вправний водій та дотримуватись правил дорожнього руху, вас не може спіткати така невдача. Знати номер швидкої та надійної служби евакуації машини повинен кожен водій, тому що з кожним може трапитись одна з цих ситуацій:

  • дорожньо-транспортна пригода, між двома авто або врізавшись у щось, після чого авто несправне. Краще в такому випадку не намагатись його заводити, а викликати евакуатор та оцінити збиток в професіонала;
  • поломка авто просто під час руху. Мабуть, мало хто справді знається на авто, щоб посередині дороги відремонтувати його за кілька хвилин, не спричинивши затору, краще звернутись до надійного СТО;
  • закінчився бензин, а бігти з каністрою до найближчої автозаправки – не найкраща ідея;
  • бездіяльність водія може стати причиною аварії, якщо ви не в стані вести авто, або не впевнені, куди вам потрібно їхати.

Існує ще безліч незвичайних випадків, коли служба евакуації авто стане вам у нагоді. Для того, щоб не розгубитись в завжди неприємні та неочікувані ситуації, потрібно бути напоготові та знати, куди звернутись.

Які послуги надає наша служба

Евакуація броньованих машин
Окрім того, що евакуація броньованих машин не стане для нас проблемою, ми також можемо допомогти у інших питаннях автомобілістам. Ми співпрацюємо з багатьма компаніями, тому звернувшись до нас, ви можете розраховувати на таку допомогу:

  • негайний шиномонтаж, ремонт шини;
  • продаж необхідних автозапчастин;
  • аварійний комісар, який може допомогти при оформленні ДТП та європротоколів;
  • професійний автосервіс «Ауді-Центр-Захід» у Львові.

Ми готові допомогти вам з евакуацією броньованих машин, та авто будь-якого іншого типу за найшвидший термін, самостійно завантаживши його та забезпечивши безпеку під час перевезення авто.

У нас також є послуга попутного евакуатора по країнах СНД та Європи. Ми працюємо по території всієї України. Наші менеджери на зв‘язку цілодобово, без вихідних, завжди готові надати вам допомогу.