Евакуація автобусів типу Богдан

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

В житті кожного автомобіліста бувають неприємні моменти. Дуже часто водії потрапляють в різні складні ситуації. Наприклад, сталася поломка просто під час руху або ж ТЗ потрапив у аварію чи яму. До того ж, автотранспортний засіб можна порівняти з домашньою тваринкою. Його теж потрібно годувати, доглядати за ним.

Та й власне автобуси вже стали просто невід’ємною частиною життя людини. Завдяки їм з’явилася можливість за короткий час долати великі відстані. Тому стають популярними послуги евакуатора. Наша компанія вже не перший рік займається таким видом послуг, як евакуація автобусів типу Богдан. І ми встигли зарекомендувати себе як надійного партнера у вирішенні аварійних ситуацій.

Як ми евакуюємо автобуси

Враховуючи те, що автобус – це доволі габаритний вид транспорту, для його перевезення необхідна спеціальна машина з високою вантажопідйомністю, надійні фіксуючі засоби та досвідчені працівники, серед яких є не тільки водій, а й вантажники.
Евакуація автобусів типу Богдан
Замовити евакуацію автобуса типу Богдан не викликає труднощів. Набагато складнішим завдання є ремонт транспортного засобу, що постраждав не тільки під час аварії, а ще й при неправильному транспортуванні. Добросовісний перевізник обов’язково отримає всі необхідні дані про транспортний засіб до надання послуги та надасть клієнту той транспорт, який оптимально підійде для перевезення автобуса.

Іноді характер поломки може не дозволяти брати постраждалий автобус на буксир. В такому випадку його потрібно повністю або частково завантажити на платформу евакуатора. Для цього потрібно залучати спецобладнання. В розпорядженні нашої фірми є цілий парк сучасних транспортних засобів для надання необхідної допомоги клієнтам.

Компанія «Евакуатор Львів» надає наступні послуги:

  • перевезення автобуса з можливістю використання крана-маніпулятора;
  • евакуація автобусів типу Богдан з повним чи частковим завантаженням транспортного засобу на платформу;
  • буксирування автобуса з використанням жорсткого зчеплення.

Для замовлення евакуатора достатньо зателефонувати та надати інформацію про марку та модель автобуса, описати ситуацію та вказати свої контактні дані. Це дозволить правильно розрахувати вартість послуг та надати саме ту техніку, яка найкраще підійде для вирішення конкретної ситуації. Коли евакуаційна служба прибуде на місце, при собі необхідно мати свідоцтво про державну реєстрацію або техпаспорт.