Евакуація авто з низьким кліренсом

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

З кожним роком кількість автомобілів на дорогах збільшується, через це життя людей великого міста неможливе без регулярних заторів на автошляхах. Нерідко, вони виникають внаслідок дорожньо-транспортних пригод, несправності машин. Від таких ситуацій не застраховані ні досвідчені шофери, ні круті автомобілі. Швидко вирішити таку проблему допоможе наша компанія, яка надає послуги евакуації транспортних засобів.

Машини з низьким кліренсом, являють собою транспортні засоби підвищеної цінності. Як правило, це авто іноземних марок, чи спортивні автокари. При евакуації машин такого типу, необхідно бути вкрай обережним, адже при недотриманні правил транспортування можна пошкодити обваження та пластикові деталі.

Основна проблема евакуації авто з мінімальним просвітом полягає в його обережному перенесенні на платформу. Як правило, для таких випадків використовують евакуатор з гідравлічними платформами, які опускаються максимально низько. Це дає змогу спеціалістові, уникаючи пошкоджень транспортного засобу, виконати замовлення.
Евакуація авто з низьким кліренсом
Перемістити машину з низьким кліренсом на автоевакуатор можна за допомогою крану-маніпулятора, або спеціальних підкатних візків.

При замовленні евакуатора, обов’язково слід зазначити, що машина, якою ви керуєте, має мінімальний просвіт. Наявність таких даних допоможе менеджеру підібрати відповідний тип технічного засобу.

Послуги з евакуації авто з низьким кліренсом мають гарантувати:

  1. Високий рівень професіоналізму менеджерів та шоферів.
  2. Обережне транспортування чи буксирування транспорту.
  3. Безпечне розвантаження машини.
  4. Доступні ціни на послуги.

Якщо ви власник авто з мінімальним просвітом, то маєте знати:

  • обирайте евакуатор з рухомою платформою, кут нахилу якої, обов’язково, можна регулювати;
  • при евакуації авто за допомогою гідравлічної лебідки, слідкуйте за тим, щоб ривки, котрі вона здійснює, були максимально плавними;
  • додаткові пристосування мають забезпечувати стовідсоткову надійність кріплень.

Вартість евакуації машини з мінімальним просвітом, як правило в рази вище звичайної. Це зумовлюється тим, що робітники, котрі працюють в компаніях і виконують таку роботу висококваліфіковані та мають чималий досвід.

Які б складні задачі не стояли перед нами, ми виконаємо їх максимально обережно та якісно.