Евакуація авто без колеса

Замовити евакуатор у Львові 24 години на добу – дзвоніть:

067 673 44 43

063 495 09 83

Досить часто трапляються випадки, коли на великій швидкості від авто відлітає колесо. Слід зазначити, що причиною цього є не тільки нехтування водієм правилами дорожнього руху та перевищення швидкості, а й недобросовісна робота спеціалістів шиномонтажного сервісу. В купі, ці фактори призводять до того, що водій може спричинити аварійну ситуацію на автошляхах. Добре, якщо ніхто не постраждає. Але шофер, все ж таки, залишається в такій ситуації, сам на сам з проблемою. Найкращий спосіб усунути такий негаразд – викликати евакуатор.

Сучасний технічний прогрес дозволяє провести евакуацію транспортного засобу в найскладніших умовах.

Для того, щоб здійснити евакуацію автомобілю без колеса, працівник має оперувати спеціальними знанням та бути досвідченим, адже у процесі бере участь спеціалізована техніка.
Евакуація авто без колеса
Під час здійснення евакуації автомобіля без колеса слід керуватися наступними принципами:

  1. Оперативність дій. Транспортні засоби, в яких відсутнє колесо створюють перешкоду на автошляхах, для інших машин, адже зрушити їх з місця, без необхідної техніки, неможливо.
  2. Безпека. Евакуацію авто без колеса дуже небезпечно здійснювати методом самохідного буксирування. Для цього працівники використовують спеціальну допоміжну техніку.
  3. Доступність та швидкість робітників – один з головних показників якості нашої роботи.

Для надійного процесу переміщення транспортного засобу без колеса використовують евакуатор з лебідкою або з краном-маніпулятором.

Переміщення авто за допомогою крану-маніпулятору здійснюють за участі спеціальних ременів та канатних стропів. Ремені протягують по дну машини, обережно піднімають її та встановлюють на платформу. Використання таких допоміжних приладів зводять до мінімуму можливість ушкодження транспортного засобу: подряпин, вм’ятин або деформації кузова. Ще однією перевагою такого методу евакуації машини за відсутністю колеса, є те, що кран має змогу підняти автомобіль з будь-якого положення.

Евакуатор з лебідкою також використовують для транспортування машин без колеса. В такому випадку транспортний засіб, гідравлічним домкратом підіймають, а далі, під відсутнє колесо підставляють візок, який обережно затягує авто на спеціальну платформу.

Такі методи цілком підходять для евакуації легкових автомобілів, позашляховиків, вантажних машин, мікроавтобусів.