Евакуатор для спецтехніки

Для проведення специфічних технічних робіт існує ряд технічних засобів, які не можуть самостійно дістатися до місця проведення заходів або повернутися в пункт дислокації. І не кожна компанія, що займається подібною діяльністю, володіє транспортними засобами для переміщення спеціальних механізмів, яким рухатися власними силами по завантажених магістралей довго і дорого, та й конструктивні особливості не дозволяють. У таких випадках оптимальним рішенням буде викликати евакуатор спецтехніки, здатний доставляти вантажі до 6 т.

Переваги:

  • адекватні тарифні плани;
  • короткі терміни подачі евакуатора і доставки до місця призначення;
  • наявність евакуаторів зі зсувними платформами і кранами-маніпуляторами, пристосованими для виконання конкретних завдань;
  • транспортування спецтехніки по місту і в область;
  • служба попереднього бронювання евакуаторів.

Питання-відповіді

Який комплект документів необхідний для евакуації автомобіля?

Евакуація закритих автомобілів

До того, як автомобіль занурюється на платформу евакуатора, власнику транспортного засобу необхідно надати співробітнику евакуаційної компанії два головних документа: оригінал реєстраційного свідоцтва на машину і права або паспорт.

Чи необхідно господареві супроводжувати свій автомобіль до місця дислокації?

Якщо водій автомобіля бажає особисто засвідчити доставку, немає проблем. У такому випадку клієнт сідає в кабіну евакуатора і їде на місце вивантаження. Також клієнт може дістатися на місце доставки самостійно іншим способом. Найчастіше автомобіліст довіряє транспортування співробітнику евакуаційної служби за вказаною адресою, підтверджуючи підписом свій намір в спеціальному документі.

Чи потрібно доплачувати за транспортування з-за меж міста? Основним критерієм вартості замовлення за межами міста є кілометраж. Після озвучування оператору місця розташування, клієнт отримує вартість евакуації, яка досить прийнятна.